HUVITEGEVUS

PILLIRING

Pilliring pole mingi piri-pillimise koht!

See on koht, kus laps saab avastada rütmide ja helide maailma läbi
erinevate pillide. Kehapill, väikekandled, kõlapulgad, bongo-trummid,
ksülofonid, trianglid ja palju teisi pille annavad lapsele esimese
pillimänguelamuse. Iga algus on raske, aga laps keskendub, kuulab
erinevate meeltega, jätab meelde, teeb koostööd, on loov … ja nii
jõuabki eduelamuseni!

“Harjutamine teeb meistriks!” – on meie väikeste pillimängijate moto!

TOIMUMISAEG: Esmaspäeval kell 15.30 Tõrupõnni rühm ja teisipäeval kell 15.30 Liblika rühm
Juhendaja: Liivi Veske

FOLKLOORIRING

Folklooriring alustas 1993.a. muusikaõpetaja juhendamisel. Ringis osalevad vanemate rühmade lapsed. Sel aastal Tõrupõnni, Liblika rühm ja Rohutirtsu 5-7 aastased lapsed.

Koos on tore mängida eesti pärimuslikke vanemaid ja uuemaid laulumänge, rahvamänge, sekka liisusalme ja sõnariime õppida.

TOIMUMISAEG: Kolmapäeval kell 15.15 Tõrupõnnid ja kell 15.45 Liblikad ja Rohutirts.

SPORDIRING

Spordikool Kratila on jalgpalliklubi, mis pakub mitmekülgseid ja arendavaid treeninguid, mille läbi kasvatame häid jalgpallureid ning tublisid sportlikke inimesi.

Meie eesmärgiks on pakkuda lastele võimalust saada edukaks sportlaseks, samas on alati võimalik treenida ka harrastaja tasemel. Kratte treenitakse kõige uuema metoodika alusel, kus esiplaanil on mängija ja tema areng.

TREENINGUD: Neljapäeviti kell 16.00 I grupp ja II grupp kell 16.30
Täpsem info: Kratila.ee

ROBOOTIKARING

Robootikaringis tutvume erinevate eelkooliealistele lastele mõeldud robotitega (Bee-Bot, WeDo 2.0 komplektid, Neuronrobot). Sukeldume robotite maailma ning uurime, milleks on neid vaja, millal nad meid aitavad jne.

Omavahel koostööd tehes ehitame erinevate teemade raames oma fantaasiat, loomingulisust ja konstrueerimisvõimet kasutades LEGO klotsidega, loome Bee-Botidele alusmatte (joonistamine) ja programmeerime Bee-Bot’e erinevaid teekondi läbima.

WeDo 2.0 komplektidega õpime tähelepanelikult jooniseid ja juhiseid lugema, nende järgi koostöös teiste lastega roboteid ehitama ning proovime robotid ka liikuma/tööle saada neid tahvelarvutitega ühendades.