Üritused 2021/2022 õppeaastal

Täpsem info: https://www.eliis.ee/

Jälgi meie tegemisi: https://www.facebook.com/haapsalutoruke/

SEPTEMBER

TARKUSEPÄEV

1.09.2021 tervitasime uut õppeaastat vahva mängupeoga lasteaia hoovis. Sai tantsu, tralli, mulle ja näomaalinguid. Et nüüd kulgeks algav õppeaasta samasuguse naeru ja naljaga!

Tarkusepäev Tõrukeses

FOLKLOORIFESTIVAL “ÕNN TULI MEIE ÕUELE”

Kui süda tuksub folkloori ja pärimuse rütmis ning maja on tublisid inimesi täis, võib sündida imetoredaid ettevõtmisi!

Haapsalu Vanalinna lasteaedade esimene folkloorifestival “Õnn tuli meie õuele” toimus 17.09. Ürituse õnnestumisele aitasid kaasa ansambel “Uurikad”, helimehed, vanemad, õpetajad ja muidugi lapsed ise. Toimus ka laat, kus igal rühmal oli oma lett ning mille katmisele aitasid kaasa vanemad. Lasteaia kokkade poolt kaeti kohvikulaud rahvuslike toitudega (mulgipuder, soolaoad, karask, kiluvõileib, kama). Õpetajad viisid läbi erinevaid õpitubasid.

Folkloorifestival “Õnn tuli meie õuele”

SÜGISENE SPORDIPÄEV

Perioodil 23.-30.09 võtsime aktiivselt osa Spordinädalast. Terve nädala jooksul toimus “Jalgsi lasteaeda”, mil nii lapsed kui lasteaia töötajad jätsid võimalusel autod koju ning liikusid vaid jala või jalgratta/tõukerattaga.

Spordinädala raames toimus 29.09 vahva spordipäev Haapsalu linna staadionil. Kes võttis lisaks ette pika matka lasteaiast staadionile ja tagasi, kes katsetas midagi uut ning liikles linnatranspordiga! Kõik osalised said ausalt ja vääriliselt autasustatud!

Sügisene spordipäev Haapsalu linna staadionil

OKTOOBER

KOLLETAV TÕRUKESE SÜNNIPÄEV!

14.oktoobril toimus tore pannkoogipidu Tõrukese maja hoovis. Püüdsime kaks kärbest ühe hoobiga – pidasime meeles kolletamispäeva ja tähistasime oma lasteaia 53. sünnipäeva. Nagu ühele sünnipäevale kohane, saime laulda, tantsida, lõbutseda, mängida! Ja mis maitseks tordist paremini, kui õues küpsetatud pannkoogid!

Tõrukese 53. sünnipäev