Meie tegemised oktoobris 2023

Täpsem info: www.ELIIS.ee Jälgi meie tegemisi ka: facebook.com/HaapsaluLasteaedPäikesejänku

HOOVIVAHETUS

On kõigile teada, et mängida vahelduseks teise lasteaia mänguväljakul teiste laste mänguasjadega on palju lõbusam. Nii juhtus täna ka meil.Tõrukese lapsed käisid hoovivahetuse ürituse raames õues mängimas hoopis Päikesejänku hoovis ja Päikesejänku lapsed omakorda Tõrukese hoovis. Meeleolukaid pilte tuli mõlemate lasteaedade õuealalt. Ja lõpetuseks – isegi lõunasöök maitses teise lasteaia õues kõvasti paremini!

OSKUSTE ÖÖ HAAPSALU KUTSEHARIDUSKESKUSES

26. oktoobril toimus Haapsalu Kutsehariduskeskuses OSKUSTE ÖÖ! Õpetlikust ja põnevast üritusest võtsid osa ka Tõrukese rühmad. Lapsed said osaleda töötubades, tutvuda kooliga ja veeta üks tore hommikupoolik täiesti uusi asju tehes.
Aitäh, HKHK, et meid nii kenasti vastu võtsite!

 


TÕRUKESE KOOLIEELIKUTE KÜLASKÄIK MUUSIKAKOOLI

Lepatriinu rühma külaskäik 24. oktoobril C. Kreegi nimelisse Haapsalu muusikakooli oli lihtsalt super tore. Lapsi võttis vastu kümmekond sõbralikku pilliõpetajat. Lapsed said ise proovida mängida erinevaid pille – klaver, kannel, trompet, flööt, viiul, tšello, kontrabass ja … trummid, ksülofonid, vibrafonid jm.

 

TÕRUKESE 55. SÜNNIPÄEV

Sünnipäevad on ikka väga toredad. Täna tähistasime kohe väga väga suurt ja väärikat sünnipäeva – Tõrukese lasteaed sai 55 aastaseks.
Selleks puhuks oli külalisi tulnud nii metsast, muinasjuttudest, kui tuntud multifilmidest. Ehk mõne tunnete isegi ära!
Toimus suur maskiball lasteaia saalis koos lõbusate laulude ja meeleolukate tantsudega, sünnipäeva kaartide valmistamine ja seejärel lõunasöögi ning maitsva tordi söömine lasteaia hoovis.
Palju, palju õnne meile kõigile❤!

 

KOLLETAMISPÄEVA TÄHISTAMINE

Kolletamispäeva tähistamine Tõrukese lasteaias. Nüüdsest alates on öödel talvelõhn ja taeval talveööde värv. Kolletamispäeva värv on aga hoopis kollane, sest ka talveks tallele pandud vili on kollane.
Sel päeval toimetasid lapsed Tõrukese õuealal pesades: meisterdades seal värvilisi leheusse, korjates oravatele talvevarusid ning otsides sügiskirjust lehehunnikust üllatusmune. Lustimist jätkus kõigile.
Aitäh, Liblika rühm, vahva ürituse korraldamise eest!❤️